Webby Awards 2013 dla MSL Cuirosity

48054_10151429631638271_1441731493_n[EDIT] Curiosity zdobyła nagrodę internautów Webby Awards 2013 za obecność w sieciach społecznościowych. To taki internetowy Oscar. Moim zdaniem marsjański  łazik wybitnie wyróżnia się na tle innych misji pod kątem skupiania uwagi internautów i nagroda należała się jak najbardziej.

Brawa dla komórki medialnej JPL w Pasadenie bo to ci goście zapewniają nam większość materiałów, które tłumaczymy na blogu (ale nie wszystkie!). Dzięki za oddane głosy 🙂

Niektórym może to wydawać się dziwne, ale w kategorii nauka i odkrycia marsjański robot doczekał się zaledwie nominacji. Curiosity został pokonany przez TED, serwis dzięki któremu możecie oglądać wykłady i konferencje z praktycznie każdej naukowej dziedziny.

Poprzednią wersję posta przeczytacie klikając poniżej. Pozdrawiam, clrk

Jeszcze dzisiaj możecie pomóc łazikowi NASA w zdobyciu internetowego odpowiednika Oscara, nagrody Webby Award. Curiosity jest nominowana w dwóch kategoriach: obecność w siecach społecznościowych oraz eduacja i nauka.

Głosowanie jest bardzo proste, po kliknięciu w odnośnik kategorii wybierzcie prostokącik ze zdjęciem Curiosity i naukowców. Zbieranie głosów kończy się dzisiaj w nocy więc bierzcie się szybko za klikanie!

Reklamy

One thought on “Webby Awards 2013 dla MSL Cuirosity

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s